REFERANSLARIMIZ

CURIOCITY’i tercih eden müşterilerimizden bazıları.

Süleyman Cihan Bozkuş Vestel Stratejik Analiz & Perakende Eğitim Md.

Vestel Pazar Araştırma ekibi olarak, Pazar Araştırma Ailesi’nin yenilerinden olmasına rağmen CURIOCITY ekibinin sahip olduğu 20 yılı aşkın deneyim sayesinde, stratejilerimize yön verecek çalışmaların emin ellerde olduğunu biliyoruz.

Yakın zaman önce gerçekleştirdiğimiz araştırma sonuçlarından da açıkça gördüğümüz üzere, CURIOCITY ekibi hem bizim hem markamızın hem de sektörün hangi sorulara yanıt aradığını hemen anlayarak doğru araştırmalarla en verimli çözümleri kısa sürede sunuyor.

Umarız ki Vestel ve CURIOCITY ekipleri, kısa sürede yakalanan bu faydalı, keyifli ve içgörü dolu birlikteliği uzun yıllar boyunca devam ettirir.

Tuğay Güven Concept Stratejik Planlama Direktörü

Hizmet verdiğimiz markaların hedef kitlesini anlamak ve kendimize bir yol haritası çıkarmak için araştırmalara başvuruyoruz.

Bu süreçte, deneyimli CURIOCITY ekibinin bizim için yarattığı en büyük fark hız ve esneklikti. Benzer çalışmalarda genellikle hız kazanmak için kalıplaşmış, ihtiyaçlara göre esnemeye müsait olmayan yaklaşımlarla karşılaşıyoruz. Ancak bu bir reklam ajansı olarak bize yeni bir yol açmak bir tarafa, aksine bizi daha büyük açmazlara sokuyor.

CURIOCITY ezbere dayalı, jenerik araştırma metodolojileri kullanmak yerine ihtiyaçlara uygun şekillenmiş, esnek çözümler sunuyor.

Profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımları için CURIOCITY ekibine çok teşekkür ediyoruz.